• Новинка
Кабел DeLOCK оптичен Кабел LC-ST Однорежимный OS2 2 м

Кабел DeLOCK оптичен Кабел LC-ST Однорежимный OS2 2 м

Buyers rating:
BGN 23.96

Налично

Function Connection 1 LCANSCHLUSS 2 STGESCHLECHTMÄNNLICH/MÄNNLICHLICHTLEITERTYPOS2 VOLLDUPLEXJALOCHDURCHMESSER9 Μmfliesenbelag DURCHMESSER125 Μmproduktfarbegelbkabel fashion Struktureinzelmodusjackenmaterialraucharm Low Smoke Zero Halogen (ХАЛОГЕННИ) Weight and ABMESSUNGENKABELLÄNGE2 M.

Характеристики на офертата

Клиентите също избират

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core
  • Новинка
Оценка на посетителите:

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

Тип влакна : OM3 Брой влакна : 2 Тип конектор 1 : SC Duplex.Тип конектор 2 : SC Duplex.Клас на запалимост : LSZH 2 влакна OM3,

BGN 74.70