• Новинка
Buacoz 7.5 метра 25ft LC/UPC-LC/UPC един режим Оптичен Кабел LC към КТ OS2 Скок Оптичен Пач Кабел Симплекс 9/125um Жълто LC-LC

Buacoz 7.5 метра 25ft LC/UPC-LC/UPC един режим Оптичен Кабел LC към КТ OS2 Скок Оптичен Пач Кабел Симплекс 9/125um Жълто LC-LC

Buyers rating:
BGN 8.46

Налично

Този 7,5-метров однорежимный кабели OS2 от LC/UPC до LC/UPC обвивката жълт цвят с диаметър 3,0 мм. Той е гъвкав и позволява минимален инсталационен радиус на огъване 5,0 см и минимален дългосрочен радиус на огъване 3 виж Този висококачествен LC към волоконному пач кабел LC Single mode 9/125 OS2 влакна, специално разработена за SFP модул, применяющегося на бързи локални мрежи, волоконном канал, gigabit Ethernet скорости, център, помещения, образователни, LAN, SAN, търговски, 10 GBASE-LR (1310 нм), 10 GBASE-ER (1550 nm), 1000 BASE-LX (1300 нм) и асинхронен режим на предаване на данни (ATM).Той поддържа видео, пренос на данни и гласови услуги.Този гъвкав проводник влакна OS2 9/125 LC/LC влакна Buacoz отговаря на стандартите на TIA/EIA 492 AAAA и IEC60793-2-10 A1b и изпълнява със спецификациите Ro HS.Този гъвкав проводник влакна OS2 работи по -20ºC до +75ºC, поради меки капачки от PVC, по-добре е да използвате indoor.for открито и дългата дължина, ние препоръчваме да използвате armore one за по-добро strenth.Notice време за доставка : за основен продукт fullfilled by време за изпълнение ще бъде 1-5days по ваш избор.За продукти, доставяни на доставчика.Време за доставка е много по-кратък определена дата , ние ще изберем по-бърз начин на доставка.Стандартна доставка : около 7-15days; Експресна доставка : около 2-7 дни, въз основа на вашия адрес.LC /UPC-LC/UPC Fiber Patch Кабел Single mode 9/125 OS1 влакна, специално разработена за бързо Ethernet, оптичен канал, gigabit степени Ethernet, център за обработка на данни, сифони, образователни, LAN, SAN, търговски, 10 GBASE-L (1310 нм), 10 GBASE-E (1550 nm), 1000 BASE-LX (1300 нм) и асинхронен режим на предаване на данни (ATM).Той поддържа видео, пренос на данни и гласови услуги.

Характеристики на офертата

Клиентите също избират

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core
  • Новинка
Оценка на посетителите:

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

Тип влакна : OM3 Брой влакна : 2 Тип конектор 1 : SC Duplex.Тип конектор 2 : SC Duplex.Клас на запалимост : LSZH 2 влакна OM3,

BGN 74.70