• Новинка
Пач-кабели от оптични Влакна, Panduit F623RSNSNSNM020 Opti-Основната Оранжево

Пач-кабели от оптични Влакна, Panduit F623RSNSNSNM020 Opti-Основната Оранжево

Buyers rating:
BGN 56.40

Налично

Тип влакна : OM1, Брой влакна : 2. Тип конектор 1 : SC Duplex, Тип конектор 2 : SC Duplex.Степента на запалимост : Странично, Максимална вносимая загуба на съединителя (db) : 0.25. Стандарти на които се появяват : Ro HS уступчивое; Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-3 (FOCIS-3), TIA-604-10 (FOCIS-10), всички компоненти на кръпка-корда соотвествуют директива 2002/95/ЕО.Приложение : Осигурете межсоединение и кръстосано свързване на приложения на входа на помещения, далекосъобщителни помещения, центрове за обработка на данни, на работното място и мрежови приложения за свързване на предварително завършени ленти в зони на основната дистрибуция, хоризонталното разпределение и дистрибуция на оборудване.Тип влакна : OM1, Брой влакна : 2. Тип конектор 1 : SC Duplex, Тип конектор 2 : SC Duplex.Степента на запалимост : Странично, Максимална вносимая загуба на съединителя (db) : 0.25. Стандарти на които се появяват : Ro HS уступчивое; Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-3 (FOCIS-3), TIA-604-10 (FOCIS-10), всички компоненти на кръпка-корда соотвествуют директива 2002/95/ЕО.

Характеристики на офертата

Клиентите също избират

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core
  • Новинка
Оценка на посетителите:

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

Тип влакна : OM3 Брой влакна : 2 Тип конектор 1 : SC Duplex.Тип конектор 2 : SC Duplex.Клас на запалимост : LSZH...

BGN 74.70