• Новинка
Оптичен кабел SpeedaLite Single Mode 9/125 DX ST-ST 1 Метър

Оптичен кабел SpeedaLite Single Mode 9/125 DX ST-ST 1 Метър

Buyers rating:
BGN 8.79

Налично

Най-новите технологии на оптика Speeda Lite позволяват да се предават кристално чисто цифрово видео и аудиосигналы с едно устройство, като например HDTV или монитор.ЗАЩО ТОЧНО СПИДАЛИТ? - Всеки оптичен кабел, който ние произвеждаме, е напълно тествана и има доживотна гаранция.По този начин, BIF признава малки проекта на огъване, без значителна загуба на светлина, което значително улеснява работата с фибри.Това осигурява най-високо качество на забавление.При скорост се доближава до скоростта на светлината, оптични кабели е почти невъзможно да се намеси на хакери или от нападателите с непокътната-степенна скоростна кутия, тъй като те не могат да преминат през тези направления достатъчно бързо!Свързване на безжична точка за достъп до оптични оптични кабела-това е лесен начин за в бъдеще да се предпазите от евентуални препятствия .Гъвкава обвивка е проектирана специално, за да се направи инсталацията лесна!.Ние използваме не само най-добрите материали за изработка на всички наши продукти кабел, но и полировальную хартия до епоксидна смола - нито един детайл не е за нас са твърде малко!.Можете да използвате скорост до 100 GB в секунда!.ЕМОЦИОНАЛНА ПОЛЗА - доживотна инвестиция в мрежата.ЦИРКОНИЕВИ КЕРАМИЧНИ НАКРАЙНИЦИ + ГЪВКАВА ОБВИВКА - накрайници и втулки са ключови компоненти конектори, които осигуряват перфектно подравняване влакна след свързване, за да се предотврати загуба на сигнала.НЕЧУВСТВИТЕЛЬНОЕ КЪМ ИЗВИВКАТА на ВЛАКНА A1 - Нечувствительное към извивката на влакна добавя слой от стъкло около нишки, който е по-нисък показател на пречупване.Този слой се нарича (падина), и той отразява слабо насочени мода обратно в жило, при стрес обикновено води до свързване с черупка.Ще можете да се насладите на спокойствието на ума, което идва с осъзнаването, че кабелите не ви разочарова, когато най-много нужда от тях.

Характеристики на офертата

Клиентите също избират

Актуализация на 90 Градуса Оптичен аудио Кабел,EMK Toslink Кабел, Найлон Сплетен Цифров Аудио Оптичен Кабел за Аудио панел, ТЕЛЕВИЗОР,
  • Новинка
Оценка на посетителите:

Актуализация на 90 Градуса Оптичен аудио Кабел,EMK Toslink Кабел, Найлон Сплетен Цифров Аудио Оптичен Кабел за Аудио панел, ТЕЛЕВИЗОР,

Актуализация двойна 90 градуса правоъгълен оптичен аудио toslink кабел : 360 градуса правоъгълен дизайн прав�

BGN 39.60
Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core
  • Новинка
Оценка на посетителите:

Пач-кабели от оптични Влакна Opti-Core

Тип влакна : OM3 Брой влакна : 2 Тип конектор 1 : SC Duplex.Тип конектор 2 : SC Duplex.Клас на запалимост : LSZH...

BGN 74.70